Glenn Coldenhoff naast Brazilië in Lierop aan de start
Start van het Nederlandse MX seizoen 2026
18-02-2026
Glenn Coldenhoff heeft deze winter bekend gemaakt dat hij dit jaar niet meer het volledige wereldkampioenschap MXGP zal rijden maar gekozen heeft voor het Braziliaans Kampioenschap en heeft daarvoor met de oprichting van GCR (Glenn Coldenhoff Racing) officieel zijn eigen raceteam voor het seizoen 2026 opgetuigd. Hiermee blijft hij naast zijn internationale verplichtingen dus ook nog in Europa racen.
Naast het Braziliaans kampioenschap heeft Coldenhoff ook nog verschillende wedstrijden in Nederland op het programma staan waaronder Dutch MX Season Openers wedstrijd in Lierop op 1 maart, de Dutch Masters of Motocross en grote Nederlandse wedstrijden als Oss op 15 maart, Heerde op 14 mei en Valkenswaard op 11 oktober. Ook is er een kans dat Coldenhoff nog aan de start zal komen van een Grand Prix.
Coldenhoff vertegenwoordigd door eigen team
Om dit op een goede manier aan te kunnen pakken, heeft Coldenhoff zijn eigen team opgericht dat onder de naam ‘’GCR’’ zal fungeren.
De eerste wedstrijd waarin we Coldenhoff in actie gaan zien met zijn eigen team is op zondag 1 maart in Lierop!
Braziliaanse kampioenschap
Daarmee markeert het seizoen van 2026 een nieuw hoofdstuk voor de huidige MXGP-bronzenmedaillewinnaar, die kiest voor een hybride aanpak: hij runt zijn eigen project in Europa en is tegelijkertijd actief voor het Braziliaanse kampioenschap die op 12 april van start gaat in Canelinha, São Paulo.
Inschrijven/Tickets Dutch MX Season Opener Lierop
Bij de inschrijving voor de wedstrijd zitten de klasse zo goed als volledig vol. Onderstaand vindt je alle verdere informatie.
Zowel de kaartverkoop als de online inschrijvingen zijn inmiddels reeds een behoorlijk aantal weken onderweg waarvoor onderstaand alle informatie is te raadplegen.
Inschrijvingen/Registration
Kaartverkoop/Tickets
Dutch MX Season Opener Lierop
Aanvullende informatie
Voor meer informatie over deze wedstrijd kunt u contact opnemen met Arno van den Brink op het telefoonnummer: +31 6-10910266, per mail info@motocrossplanet.nl of via de Chat op WhatsApp.
Alle berichtgeving over de Dutch MX Season Opener in Lierop is de komende periode via de websites https://maclierop.nl en https://motocrossplanet.com te volgen, waar we u van de laatste informatie u op de hoogte zullen houden.
Kortom, Lierop vormt voor de officiële start van het seizoen 2026 weer het decor voor spannende motorsporttaferelen op Nederlandse bodem!
Dus plan deze datum vast in je agenda en allen tot ziens op 1 maart 2026 in Lierop.
- Dean Gregoire start met Husqvarna Motovation MX Team in Lierop
- TM Factory Racing rijder Douwe van Mechgelen bij season opener in Lierop
- Dani Heitink met Motovation Motosport team naar Lieropse Season Opener
- Dutch MX Season Opener brengt vele sterke namen naar Lierop
- Scott Smulders als GP voorschot in Lierop aan de start
- Vele grootheden op Lieropse Dutch MX Season Opener
- Italiaan Alessandro Gaspari in Lierop bij Season Openener
- Sandro Sools debuteerd in Lierop bij Young Motion Team
- Jago Geerts bij de 500cc klasse in Lierop aan de start
- PR-campagne MAC Lierop in alle hevigheid losgebarsten
- Liam Everts op Dutch MX Season Opener Lierop aan de start
- Herlings de eerste keer in Nederland op Honda van start
- Lierop maakt zich op voor de openingswedstrijd
- Inschrijving/Tickets DMXSO Lierop: officieel geopend...!!!
- Presentatie programma MAC Lierop 2026
- Dutch MX Season Opener Lierop 1 maart 2026

